Instytut Politologii
Skrót IPol
Struktura Instytut Politologii
Wydział Politologii
Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie
Pracownicy
Nazwa Telefon E-mail Adres Numer pokoju
dr Przemysław Łukasik 12-662-6217 przemyslaw.lukasik@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 228
dr Edyta Chrobaczyńska-Plucińska 12-662-6216 edyta.chrobaczynska-plucinska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 227
dr Joanna Gajda 12-662-6215 joanna.gajda@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 226
mgr inż. Marzena Ryskala 12-662-6446 marzena.ryskala@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 236
dr Marcin Poręba 12-662-6405 marcin.poreba@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 418a
dr Justyna Holocher 12-662-6326 justyna.holocher@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 464
prof. dr hab. Andrzej Jaeschke
(Dyrektor)
12-662-621812-662-6446 andrzej.jaeschke@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 229, 236
dr Bogumił Naleziński 12-662-6326 bogumil.nalezinski@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 464
dr hab. prof. UP Janusz Ropski 12-662-6309 janusz.ropski@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 517
dr hab. prof. UP Małgorzata Winiarczyk-Kossakowska 12-662-6350 malgorzata.winiarczyk-kossakowska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 407
dr hab. prof. UP Tomasz Skrzyński 12-662-6350 tomasz.skrzynski@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 407
dr Krzysztof Loranty 12-662-6309 krzysztof.loranty@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 517
dr Ryszard Kozioł
(Z-ca Dyrektora)
12-662-6405 ryszard.koziol@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 418a
dr hab. prof. UP Magdalena Mikołajczyk
(Z-ca Dyrektora)
12-662-6215 magdalena.mikolajczyk@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 226
dr Sabina Olszyk 12-662-6405 sabina.olszyk@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 418a
dr hab. prof. UP Roman Kochnowski 12-662-6350 roman.kochnowski@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 407
dr hab. prof. UP Andrzej Żebrowski 12-662-6217 andrzej.zebrowski@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 228
prof. dr hab. Michał Śliwa 12-662-6215 michal.sliwa@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 226
dr hab. prof. UP Łukasz Zweiffel 12-662-6218 lukasz.zweiffel@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 229
prof. dr hab. Jan Rydel 12-662-6217 jan.rydel@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 228
prof. dr hab. Katarzyna Sobolewska-Myślik 12-662-6218 katarzyna.sobolewska-myslik@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 229
dr hab. Joanna Bar 12-662-6281 joanna.bar@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 302
dr hab. prof. UP Stefan Bielański 12-662-6323 stefan.bielanski@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 446
dr hab. prof. UP Stanisław Kilian 12-662-6216 stanislaw.kilian@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 227
dr Ewa Fogelzang-Adler 12-662-6215 ewa.fogelzang-adler@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 226
dr hab. prof. UP Grzegorz Foryś 12-662-6405 grzegorz.forys@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 418a
dr Urszula Kosielińska-Grabowska 12-662-6226 urszula.kosielinska-grabowska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 464
dr Radosław Marzęcki 12-662-6281 radoslaw.marzecki@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 302
dr Grzegorz Nycz 12-662-6217 grzegorz.nycz@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 228
dr Sabina Sanetra-Półgrabi 12-662-6309 sabina.sanetra-polgrabi@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 517
dr Łukasz Stach 12-662-6281 lukasz.stach@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 302
dr Agata Tasak 12-662-6216 agata.tasak@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 227
dr Barbara Węglarz 12-662-6405 barbara.weglarz@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 418a
dr Joanna Świątkowska 12-662-6281 joanna.swiatkowska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 302
dr Marek Simlat 12-662-6216 marek.simlat@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 227
prof. dr hab. Sergiusz Wasiuta 12-662-6309 sergiusz.wasiuta@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 517
dr Jarosław Jastrzębski 12-662-6350 jaroslaw.jastrzebski@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 407
dr Piotr Swoboda 12-662-6326 piotr.swoboda@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 464
dr Edyta Sadowska 12-662-6350 edyta.sadowska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 407
Jednostki podległe
Sekretariat Instytutu Politologii