Instytut Fizyki
Skrót IF
Adres ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków
Telefon 12-662-6298
E-Mail ifiz@up.krakow.pl
WWW http://www.fizyka.up.krakow.pl/
Struktura Instytut Fizyki
Wydział Matematyczno-Fizyczno-Techniczny
Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie
Pracownicy
Nazwa Telefon E-mail Adres Numer pokoju
dr Dorota Wierzuchowska 12-662-6306 dorota.wierzuchowska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 502
dr hab. prof. UP Andrzej Baran
(Dyrektor)
12-662-7476 dyrfiz@up.krakow.pl
andrzej.baran@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 506
mgr inż. Magdalena Krupska 12-662-780112-662-6312 magdalena.krupska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 3N,410
dr Dawid Nałęcz 12-662-6299 dawid.nalecz@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 503
dr Renata Bujakiewicz-Korońska
(Z-ca Dyrektora)
12-662-6299 renata.bujakiewicz-koronska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 503
dr hab. prof. UP Tomasz Dobrowolski 12-662-6299 tomasz.dobrowolski@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 503
dr hab. Roman Rosiek 12-662-630612-662-7809 roman.rosiek@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 502, 224N
mgr Marek Dróżdż 12-662-6301 marek.drozdz@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 505
Andrzej Mróz andrzej.mroz@up.krakow.pl
Suhora
prof. dr hab. Ryszard Radwański 12-662-6316 ryszard.radwanski@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 501
dr Waldemar Ogłoza 12-662-6301 waldemar.ogloza@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 505
mgr inż. Tomasz Potaczek 12-662-6308 tomasz.potaczek@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 513a
dr Jacek Gruszczak 12-662-6316 jacek.gruszczak@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 501
dr hab. Irena Jankowska-Sumara 12-662-7808 irena.jankowska-sumara@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 106N
dr hab. prof. UP Bartłomiej Pokrzywka 12-662-7804 bartlomiej.pokrzywka@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 8N
dr hab. prof. UP Jerzy Krzesiński 12-662-6300 jerzy.krzesinski@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 507
dr Grzegorz Stachowski 12-662-6301 grzegorz.stachowski@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 507
mgr Bartłomiej Zakrzewski 12-662-6301 bartlomiej.zakrzewski@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 505
dr hab. Stanisław Zoła 12-662-6301 stanislaw.zola@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 506
dr hab. Dorota Sitko 12-662-7808 dorota.sitko@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 106N
mgr Kamila Komędera 12-662-7802 kamila.komedera@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 5N
dr hab. inż. prof. UP Artur Błachowski 12-662-6317 artur.blachowski@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 504
dr hab. prof. UP Hoa Kim Ngan Nhu-Tarnawska 12-662-780112-662-6317 hoakimngan.nhu-tarnawska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 3N, 504
Jednostki podległe
Pracownia astronomiczna
Sekretariat IF